Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

shadow

Firma Bluelift powstała na bazie doświadczeń w zakresie prac na wysokościach.

Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie w oparciu o najnowsze dostępne technologie przy zachowaniu surowych norm bezpieczeństwa.

W nowoczesnej zabudowie naszych miast zaczynają dominować wysokościowce ze szklanymi elewacjami, powstają instalacje reklamowe wielkoformatowe wymagające sprawnej, specjalistycznej obsługi, mroźne i śnieżne zimy wymusiły na zarządcach budynków większą dbałość o bezpieczeństwo przechodniów i użytkowników – wychodzimy naprzeciw tym potrzebom świadcząc usługi wysokościowe, instalacyjne , montażowe i konserwacyjne w oparciu o nowoczesny podnośnik koszowy i techniki alpinizmu przemysłowego.

Dysponujemy nowoczesnym podnośnikiem koszowym marki Bizzocchi zbudowanym na samochodzie Nissan Cabstar DMC 3,5t. Nasz podnośnik operować może do wysokości 23 m z wysięgiem bocznym do 12m. Mamy możliwość pracy w miejscach, w których obowiązuje zakaz ruchu pojazdów ciężarowych – w centrach miast, na chodnikach, w strefach z ograniczeniami i na podłożach o obniżonej nośności.

Oferujemy również wynajem samego podnośnika bez obsługi w bardzo korzystnej ofercie wynajmu długoterminowego dla firm budowlanych i instalacyjnych.

Ponadto świadczymy usługi montażowe i pozostałe usługi wysokościowe z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu elektromechanicznego marki hilti, myjek ciśnieniowych wysoko i nisko temperaturowych, oraz ekologicznych myjek parowych.

Prace wysokościowe realizujemy również przy użyciu technik linowych i alpinistycznych, nasza kadra to doświadczeni instruktorzy wspinaczki sportowej i technik alpinizmu przemysłowego oraz przeszkoleni pracownicy z uprawnieniami wysokościowymi oraz dużym doświadczeniem w pracach ogólnobudowlanych, instalatorskich, elektroinstalacyjnych.

Wśród usług świadczonych przez naszą firmę znajdą Państwo między innymi:

- Wymiana i montaż oświetlenia efektowego i lamp oświetleniowych

- Prace konserwacyjne i instalacyjne

- Naprawy i czyszczenie rynien

- Montaże konstrukcji reklamowych i banerów

- Montaże kasetonów reklamowych

- Mycie elewacji

- Mycie okien

- Usuwanie sopli

- Odśnieżanie dachów

- Montaże dekoracji

- Przycinanie i prześwietlanie drzew

- Dokumentacja fotograficzna wysokościowa

- Wynajem podnośników do celów filmowych
i fotograficznych


Kontakt:

BlueLift.pl
81-122 Gdynia
ul. Muchowskiego 8/1
tel: 787-050-050

e-mail:info@bluelift.pl